Organizační info

Týmy, které momentálně hrají 2. Ligu dorostenců - Skupina 6 - B

Systém soutěže

Družstva se utkají každé s každým čtyřkolově. Každé družstvo odehraje 24 zápasů za sezónu. Pořadatel hradí všechny náklady na turnaj, včetně výplaty a cestovného rozhodčích. Každé družstvo pořádá 2 turnaje.

Hodnocení výsledků v soutěži

za vítězství se družstvu do tabulky přidělují 3 body; v případě nerozhodného výsledku se oběma družstvům přiděluje 1 bod.

Postup

1. Tým po skončení ZČ.

Hrací čas

3 x 13 minut čistého času, 3 minuty přestávka, minimální čas na jedno utkání je 75 minut.

Hrací den

sobota i neděle nejdříve v 9:00 hod. nejpozději ve 20:00 hod. Jiné časy podléhají schválení

Věkové kategorie

mohou hrát dorostenci (ročník nar. 2000 a 2001) a starší žáci (ročník nar. 2002 a 2003). Mohou startovat hráčky kategorie dorostenek (ročník nar. 2000 a 2001), maximálně 5 hráček v jednom utkání při zachování platnosti pravidla o 50 % hráčů z aktuální soupisky družstva nebo mladší mužské kategorie.